O NAS

Wspieramy przyszłość zasilaną energią odnawialną

Jako czołowy partner w dziedzinie systemów elektromechanicznych, pomagamy naszym klientom obniżyć koszty i zoptymalizować wydajność odnawialnych źródeł energii.

Prowadzimy działalność opartą na współpracy

W KK Wind Solutions opieramy się na dialogu oraz współpracy z klientem. Słuchamy, aby zrozumieć i ulepszyć jego działalność, oraz zapewnić unikatowe rozwiązania spełniające wszystkie jego potrzeby.

Tworzymy dobrze współpracujący oraz dynamiczny zespół, o płaskiej strukturze organizacyjnej, dzięki czemu stawiane nam zadania realizujemy szybko oraz efektywnie, dostarczając tym samym maksymalne wartości dla klientów.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie systemów elektrycznych

Jesteśmy ekspertami w zakresie łączenia wiedzy technicznej oraz naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki czemu nieustannie tworzymy nowe, ulepszone rozwiązania.

Silny nacisk, jaki kładziemy na innowacje oraz integracje, pozwala nam stale przekraczać oczekiwania klientów i doskonalić dostarczane przez nas rozwiązania.

Wyróżniamy się na tle innych firm dzięki doświadczeniu w integrowaniu systemów oraz stosowanych rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw. Na każdym etapie działania staramy się nie tylko spełniać oczekiwania, lecz również je przekraczać.

Partnerska współpraca z naszymi klientami pozwala nam osiągnąć najlepsze efekty, tj. bardziej dochodowe oraz konkurencyjne przedsiębiorstwo oraz znaczący wkład w zrównoważony rozwój na świecie.

Nasz cel:

Oddziaływanie na klimat

Każdego dnia staramy się pozytywnie oddziaływać na klimat i tworzyć lepsze jutro.

Nasza wizja:

Bycie liderem w dziedzinie zrównoważonej energii

Dążymy do bycia liderem zrównoważonej transformacji energetycznej, opracowując wyjątkowe systemy energii odnawialnej, które wykorzystują nasze bogate dziedzictwo i kompetencje.

Nasza misja:

Ulepszać, aby integrować

Naszą misją jest bycie czołowym partnerem w sektorze odnawialnych źródeł energii poprzez dostarczanie innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań, które można bezproblemowo integrować.

Długoterminowa własność o silnej pozycji

Od 2019 r. KK Wind Solutions i jej spółki operacyjne są własnością A.P. Moller Holding.

A.P. Moller Holding jest spółką inwestycyjną i spółką nadrzędną A.P. Moller Group – grupy wiodących firm z różnych sektorów i branż. A.P. Moller Holding angażuje się w realizację swojego wieloletniego celu, jakim jest inwestowanie w przedsiębiorstwa, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo, oraz ich rozwój.

Posiadanie właściciela o silnej pozycji w postaci A.P. Moller Holding w perspektywie długoterminowej pozwala KK Wind Solutions na wykorzystywanie możliwości rozwoju wspólnie z klientami.